تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان

درباره وبلاگ

  لطفا اعتراضات ، انتقادات و پیشنهادات خود را در رابطه با مدیریت ، کارمندان ، اساتید دانشگاه آزاد مریوان را از طریق بخش "تماس با ما" برای این وبلاگ که توسط جمعی از دانشجویان معترض به عملکرد و سیستم دانشگاه آزاد مریوان راه اندازی شده است ، ارسال فرمائید
  در حالی که این دانشگاه تک بعدی و با مدیریت ضعیفی اداره می شود لازم است که دانشجویان عزیز به صف معترضان بپیوندید تا از این طرق صدای خود به مسئولان و ریاست دانشگاه آزاد آقای جاسبی برسانیم


  وقت و هزینه ای ما باعث شکل گیری دانشگاه شده است
  پس اعتراض برای دریافت خدمات بهتر حق شماست


  دانشجویان عزیزی که دوست دارند به جمع نویسندگان وبلاگ بپیوندند از طریق فرم تماس با ما ، نام کاربری و رمز عبور دلخواه خود را ارسال نمایند تا نسبت ایجاد آن اقدام گردد و سریعتر مطالب خود را ارسال نمایند

  مدیر وبلاگ : دانشجویان معترض

نظرسنجی

 • برخورد و جوابگوئی کارمندان دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

جستجو

امروز:

قابل توجه کارمندان خوب و تلاشگر دانشگاه آزاد مریوان
که میخواهند مثل کافایق (آشپز نمونه دربار) نمونه شوند!
(نام کافایق هم رفت تو سایت خدا رحم کنه
)

- جدول حل كنید. همیشه یك كیف جدول همراه خودتان داشته باشید تا یك موقع توی اداره لنگ نمانید. این روزها حل كردن جدول جواب می دهد. وظیفه اول شما به عنوان یك كارمند، حل جداول كلمات متقاطع و در وهله بعدی حل جداول سودوكو و دست آخر اگر وقت شد، حل جدول های خیابان است.

 -به ارباب رجوع بی احترامی كنید. به او بفهمانید كه دوران ارباب و رعیتی تمام شده است. جوری با او رفتار كنید كه بفهمند دوران طاغوت و ظلم به آخر رسیده است و دیگر هیچ اربابی از هیچ رعیتی بالاتر نیست. زمانه، زمانه عدالت محوری است نه ارباب و رعیتی.

 - مراجعه كنندگان را ساعت ها پشت در اتاقتان سرپا و ترجیحاً یك لنگه پا نگهدارید. آن ها باید بدانند كه كار شما چقدر مهم و سخت است. با راه انداختن كار ارباب رجوع تنها ارزش كار خود و همكارانتان را پایین می آورید. اداره، خم رنگرزی نیست. این همیشه یادتان باشد.

- به زنگ تلفن های اتاق کارتون اصلا توجه نکنید - چون مطمئنا مردم بیکارند که تماس میگیرند پیشنهاد میکنیم دو شاخه را از پریز بکشید که صدا زنگ مزاحمت کارتون نشود

 - امضای شما حكم طلا را دارد، بی خودی امضای خود را هدر ندهید. مراجعه كننده باید بداند كه هر چیزی یك قیمتی دارد و قیمت قلم و امضای شما از هر نقاش و نویسنده و هنرمندی بالاتر است. قلم خود را ارزان نفروشید. گرفتن پول چایی و زیر میزی یك رسم قدیمی و باستانی است و شگون دارد. به رسم و رسومات پایبند باشید. با ارباب رجوع هایی كه ادعا می كنند مرض قند دارند و یا فشار خون و با چای و شیرینی میانه ای ندارند اصلاً صحبت نكنید. آن ها را به یك كلینیك درمانی یا بیمارستان راهنمایی كنید.

 - پیشرفت سه پله دارد. پاچه خواری، خود شیرینی و زیر آب زنی. اگر می خواهید از فردا ترفیع و پایه حقوق بالا داشته باشید، از همین امروز اقدام كنید. خوردن پاچه همراه با كله بسیار مقوی و مفید است. خود شیرینی هم شما را از خریدن شیرینی و مراجعه به قنادی معاف می كند. انسان ها مانند حوض هستند گاهی گل آلود می شوند باید چند وقت یكبار زیر آبشان را مانند حوض زد و عوضشان كرد.

 -یكی از كارهای پسندیده راه انداختن كار بندگان خداست ولی از آن پسندیده تر كار چاق كنی است. احترام به خویشاوندان هم از كارهای پسندیده محسوب می شود. همانطور كه در دعوا ها و ارائه ادبیات شفاهی بستگان درجه یك مقدم هستند، موقع كار راه انداختن هم اولویت با آن هاست. از قدیم گفته اند بند پ خود را محكم ببند، تا قورباغه سر بالا نره.

 - اگر به حقوق كارمندی دلخوش كرده اید، بدانید و آگاه باشید كه به زودی از گرسنگی خواهید مرد. اگر با پول چایی و شیرینی البته حتماً از زیر میز، كارتان راه افتاد كه خوب، اگر نه به فكر اختلاس باشید یعنی یك عده ای را از دست یك سری پول ها خلاص كنید. اگر اختلاس جواب نداد به فكر شغل دوم و سوم و بساز و بنداز باشید، اگر آن هم جواب نداد، دیگر به دنبال جواب نباشید. شما یك سوال بی جواب هستید كه زندگی جوابتان كرده است.


ابر برچسبها

امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :