تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان

درباره وبلاگ

  لطفا اعتراضات ، انتقادات و پیشنهادات خود را در رابطه با مدیریت ، کارمندان ، اساتید دانشگاه آزاد مریوان را از طریق بخش "تماس با ما" برای این وبلاگ که توسط جمعی از دانشجویان معترض به عملکرد و سیستم دانشگاه آزاد مریوان راه اندازی شده است ، ارسال فرمائید
  در حالی که این دانشگاه تک بعدی و با مدیریت ضعیفی اداره می شود لازم است که دانشجویان عزیز به صف معترضان بپیوندید تا از این طرق صدای خود به مسئولان و ریاست دانشگاه آزاد آقای جاسبی برسانیم


  وقت و هزینه ای ما باعث شکل گیری دانشگاه شده است
  پس اعتراض برای دریافت خدمات بهتر حق شماست


  دانشجویان عزیزی که دوست دارند به جمع نویسندگان وبلاگ بپیوندند از طریق فرم تماس با ما ، نام کاربری و رمز عبور دلخواه خود را ارسال نمایند تا نسبت ایجاد آن اقدام گردد و سریعتر مطالب خود را ارسال نمایند

  مدیر وبلاگ : دانشجویان معترض

نظرسنجی

 • برخورد و جوابگوئی کارمندان دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

جستجو

امروز:

از دانشجویان نفوذی در صف معترضین خبررسیده که جدیدا یکی از کارمندان زحمتکش و همیشه جوابگو ( البته صرفا برای بعضی ها! ) در اقدامی جسورانه ، اقدام به دختربازی از نوع خفن کرده است که متاسفانه یا خوشبختانه لو رفته است.
احتمالا قکر می کنید که این واحد حراست دانشگاه عجب تیز تشریف دارند که تونسته اند مچ این عزیز پرپرشده رو بگیرن ولی کاملا در اشتباه هستید چون جریان چیزی دیگری است:
گویا دختره به کارمند گفته تو که این همه جوابگوی دانشجویان دیگر دانشگاه هستید چرا کار من رو راه نمی اندازی؟ دیگه اون وسط چه اتفاقی افتاده رو سانسور اخلاقی میکنیم.
کارمند از خدا بی خبر هم گویا یه sms میفرسته برای دختره.
دختره هم که شاکی میشه میره و sms ی که تو گوشیش اومده رو نشون میده به کیانی رئیس دانشگاه(حامی و دلسوز دانشجویان) .
آقای رئیس هم که میبننه اوضاع ناجور در حوزه کاریش ابری شده ، دستور میده بنده خدا رو البته فکرکنم موقت از دانشگاه بندازن بیرون و در حال حاضر در شهر مشغول شغل مسافرکشی و از این طریق امرا معاش میکند ( البته به همشهریان محترم مریوانی توصیه می شود که به هیچ عنوان سوار نشوند چون عواقبش پای خودتونه)
خیلی از دانشجویان با بررسی این جریان به کشفی بزرگی دست یافته اند و علت جواب ندادن تلفنی کارمندان به دانشجویان و اصولا بی خیال شدن دانشجویان را ناشی از مشغول بودن این عزیزان به امور مهمتری در امر ... می دانند.

البته از اینکه این نوع خبرها به علت شایع بودن در دانشگاه های ایران خیلی داغ نبود از شما دانشجویان عذر میخوایم فقط میخواستیم دلیل جواب ندادن به دانشجویان را بررسی و کشف کنیم
شایان ذکر است که جریان های از این قبیل در دانشگاه های دیگر ایران مثل جریانی که در دانشگاه رازی کرمانشاه و دانشگاه زنجان چند سال پیش اتفاق افتاده است و این موضوع را دلیلی بر "بی در و پیکر بودن" دانشگاه آزاد مریوان نگذارید.
تا بوده همین بوده

منتظر اخبار بعدی ما باشید
دانشجویان معترض نفوذی


ابر برچسبها

امار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :